Informacja - rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

Uprzejmie informuję, że uroczystość inauguracji roku szkolnego 2015/2016,
w Zespole Szkół w Drobinie, odbędzie się według porządku:


8.30 - msza święta w parafialnym kościele
9. 15 - przejście na cmentarz, złożenie kwiatów na grobach księży i nauczycieli
9.40 - spotkanie ogólne na dziedzińcu szkolnym
10.00 - spotkania uczniów z wychowawcami w salach lekcyjnych

 
Informacja - autobusy szkolne

Rozkład jazdy autobusów w dniu 1 września 2015r.

 
Infiormacja - dofinansowanie zakupu podręczników

Wnioski o dofinansowanie zakupu podręczników szkolnych będzie można składać w dniach od 1 do 4 września w pokoju pedagoga szkolnego. Po tym terminie wnioski nie będą przyjmowane.

 
"Wyprawka szkolna" - informacja

Zarządzenie Nr 58/2015

Burmistrza Miasta i Gminy Drobin

z dnia 08.07.2015 r.

 

w sprawie: ustalenia terminu składania wniosków o przyznanie pomocy materialnej na zakup podręczników w ramach rządowego programu pomocy uczniom w 2015 r. „Wyprawka szkolna”.

Więcej…
 
Informacja - podręcznik do klasy I

W przypadku uszkodzenia, zniszczenia

lub niezwrócenia podręcznika do klasy I

rodzic ucznia dokonuje wpłaty kwoty 4,34 zł za jedną część „Naszego elementarza” na rachunek dochodów Ministerstwa Edukacji Narodowej obsługiwany przez Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Warszawie. W treści przelewu należy wpisać: „zwrot za podręcznik część (…)” w miejscu (…) podając numer jednej z czterech części „Naszego elementarza”.

numer rachunku: 59 1010 1010 0031 2822 3100 0000

Więcej…
 
Informacj - "Wyprawka Szkolna"

Informacja w sprawie

Programu Rządowego „Wyprawka Szkolna” na rok 2015/2016

Więcej…
 
Informacja o podręcznikach

Uczniowie klasy VI korzystają z podręcznika do przedmiotu
zajęcia komputerowe zakupionego w klasie IV

Podręcznik do zajęć komputerowych dla klas VI:

zajęcia komputerowe

Jarosław Dulian

„Ciekawi świata”. Zajęcia komputerowe. Podręcznik dla klas 4-6 szkoły podstawowej

Operon

494/2012

 
Lista uczniów przyjętych do klas I gimnazjum

IA Gimnazjum

  1. Brzeziński Piotr
  2. Falkiewicz Aleksandra
  3. Gwardiak Natalia
  4. Jankowska Maria
  5. Kiszka Anna Maria
  6. Królikowska Julia
  7. Łazarski Kacper
  8. Lewandowska Weronika
  9. Mazurowska Natalia
  10. Mielczarek Dominika
  11. Mikołajewska Natalia Katarzyna
  12. Pokorski Łukasz
  13. Przybyszewski Michał
  14. Redel Szymon
  15. Sala Bartłomiej
  16. Sawicka Maja
  17. Szelągiewicz Dawid
  18. Szmeja Aleksandra
  19. Śmigielska Katarzyna
  20. Tylicka Aleksandra
  21. Uliński Dominik
  22. Wesołowska Wiktoria Żaneta

 

IB Gimnazjum

  1. Błaszkowska Paulina
  2. Bogdańska Wiktoria
  3. Chrobociński Jakub
  4. Górecka Klaudia
  5. Gradomski Miłosz Norbert
  6. Gramińska Wiktoria Ewa
  7. Karpiński Jakub
  8. Kowalski Kacper
  9. Kraszewski Adam
  10. Kwasiborska Marta
  11. Kwiatkowska Aleksandra
  12. Laskowski Łukasz
  13. Łacińska Jolanta
  14. Migura Oliwia
  15. Petrykowska Magdalena Maria
  16. Pietrzak Arkadiusz
  17. Schodowski Adrian
  18. Stołowski Jakub
  19. Szulkowski Daniel
  20. Szulkowski Bartłomiej
  21. Szymański Dominik Mikołaj
  22. Wieszczyńska Paulina
  23. Żelazińska Katarzyna

IC Gimnazjum

  1. Adamkiewicz Monika
  2. Baczyńska Patrycja
  3. Baranowska Oliwia
  4. Brzeziński Paweł
  5. Buczkowski Jakub
  6. Cybulski Jakub
  7. Gajewska Oliwia
  8. Gawski Damian
  9. Grzelak Piotr
  10. Jankowska Emilia
  11. Jankowska Julia
  12. Kowalska Martyna
  13. Kwiecień Arkadiusz
  14. Łuniewski Jakub
  15. Marcinkowski Norbert
  16. Mrowiński Bartosz
  17. Orłowska Zuzanna
  18. Skierkowski Jarosław
  19. Tomczak Kamil
  20. Witkowska Barbara
  21. Wójcik Julia
  22. Zelmachowicz Kinga
  23. Zmysłowska Patrycja
 
Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

Zdjęcia: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.704397013000019.1073741846.443559552417101&type=1

 

SPRAWOZDANIE Z DZIAŁAŃ PODJĘTYCH PRZEZ SKLEPIK SZKOLNY „KĄCIK SMAKU”
W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

 
Sklepikowa drużyna na X Przystanku PaT

W dniach 23-24 czerwca 2015 roku grupa 10 wolontariuszek sklepiku szkolnego „Kącik Smaku” pod opieką p. Elżbiety Orłowskiej, p. Edyty Jarzębowskiej i p. Bartłomieja Weresińskiego wzięła udział w jubileuszowym X Przystanku PaT zorganizowanym na Stadionie Narodowym w Warszawie przez Komendę Główną Policji.

 

Więcej…
 
Informacje na temat konkursów w ramach wolontariatu
8 czerwca 2015r. uczennice naszego gimnazjum należące do SKW (Szkolnego Klubu Wolontariusza) "Otwarte Serca" odebrały w Płocku nagrody uzyskane w międzypowiatowym (powiat płocki, sierpecki i gostyniński) konkursie na plakat promujący ideę wolontariatu na temat  "Wolontariat jest dla każdego", a mianowicie:
Małgorzata Kamińska uczennica klasy IId oraz Patrycja Lewandowska uczennica klasy IIIc zostały laureatkami tegoż konkursu, zaś Natalia Dziurlik - uczennica klasy Ic otrzymała wyróżnienie.
Gratulujemy serdecznie dziewczętom.
Opiekun Klubu - Elżbieta Gąbińska
 
Przydział uczniów do klas I Szkoły Podstawowej

I A – p. Elżbieta Kędzierska

  1. Antoniewska Julia Amelia
  2. Chaliński Krystian Bonifacy
  3. Chęciński Wiktor
  4. Chojnacka Maja
  5. Gajewska Karina
  6. Górecka Wiktoria
  7. Grabowski Marcel
  8. Gradomski Marcel
  9. Herman Dominik
  10. Jankowska Maja
  11. Jędrzejewska Natalia
  12. Konieczna Amelia
  13. Kuzawińska Eliza Jagoda
  14. Matusiak Oliwier Adam
  15. Matusiak Maria Magdalena
  16. Ostrowska Aleksandra
  17. Pietrzak Weronika
  18. Piotrowska Aleksandra
  19. Sawicki Marcel
  20. Skierkowska Natalia
  21. Skierkowska Aleksandra
  22. Sobczak Oliwier
  23. Staniszewska Anna
  24. Szelągiewicz Antonina
  25. Zjadewicz Alan

 

I B – p. Ewa Szumańska

  1. Błaszczyk Nikola
  2. Ciarkowski Stanisław
  3. Grzelak Tomasz Jan
  4. Hemlich Maja
  5. Jaros Kinga
  6. Kajkowski Patryk
  7. Kędzierski Kamil
  8. Kowalski Filip
  9. Kraszewski Patryk
  10. Kuc Jeremi
  11. Marcinkowska Kinga
  12. Matusiak Julia
  13. Mączyński Paweł
  14. Pacuła Jakub Andrzej
  15. Piasecki Krystian
  16. Przedpełski Fabian
  17. Rumianowska Zuzanna
  18. Sarnowska Gabriela
  19. Sujkowski Szymon
  20. Szczepańska Natalia Paulina
  21. Śmiżawska Oliwia Daniela
  22. Tylicki Bartosz
  23. Umiejewska Oliwia

 

I C – p. Marzenna Grodkiewicz

  1. Antczak Marika
  2. Durmaj Aleksandra
  3. Cichowski Wiktor
  4. Czajkowska Julia
  5. Dąbrowski Krystian
  6. Gulińska Aleksandra
  7. Kalinowski Dominik
  8. Ksybek Sebastian
  9. Kupecka Wiktoria
  10. Laskowska Amelia
  11. Laur Zuzanna
  12. Olczak Dawid
  13. Plebaniak Julia Dominika
  14. Rokicki Dominik
  15. Rosiak Błażej
  16. Roszkowski Krzysztof Zbigniew
  17. Samoraj Natalia
  18. Skierkowski Piotr
  19. Skonieczny Oskar Lech
  20. Sobieralska Wiktoria
  21. Staniszewska Zuzanna
  22. Szcześniakiewicz Kewin
  23. Wiśniewska Maja
 

Rozkład jazdy autobusów w dn. 26 czerwca 2015 r. (Zakończenie Roku Szkolnego)

 
Wycieczka do skansenu w Sierpcu - sprawozdanie

W czwartek 14 maja klasy czwarte naszej szkoły wraz z opiekunami pojechały na wycieczkę do skansenu w Sierpcu. Zebraliśmy się przed szkołą o godzinie 8.10. Kiedy podjechał autobus, wsiedliśmy do niego i ruszyliśmy w drogę.

Więcej…
 
Wizyta Stefano Terrazzino w naszej szkole

17 czerwca 2015r. w Zespole Szkół w Drobinie miało miejsce niecodzienne wydarzenie.
Gościem w szkole był tancerz programu "Taniec z gwiazdami", oraz piosenkarz programu telewizyjnego "Twoja twarz brzmi znajomo" p. Stefano Terrazzino.
Inicjatorką i koordynatorką spotkania była p. Katarzyna Romanowska nauczycielka nauczania zintegrowanego.

Więcej…
 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 15
stat4u