Aktualności
ZAPROSZENIE PDF Drukuj Email

 
ZŁAZ HARCERSKI PDF Drukuj Email

W dniach 19- 20.10. 2019 r. zuchy z gromad Leśne Duszki i Żywioły wzięły udział w złazie harcerskim w Sikorzu,  zorganizowanym w ramach zakończenia kampanii „Bohater hufca- Szare Szeregi’’. Celem złazu było uroczyste nadanie Hufcowi im. Szarych Szeregów i wręczenie sztandaru dla Hufca „Mazowsze „ Płock oraz integracja środowisk harcerskich.

GALERIA

Więcej…
 
NOCOWANIE W SZKOLE PDF Drukuj Email

Połączenie sił to początek,

pozostanie razem to postęp,

wspólna praca to sukces.

(Henry Ford)

Codziennie o 8 rano szkolne korytarze zapełniają się uczniami dźwigającymi ciężkie plecaki. Miny młodych ludzi świadczą o tym, że marzą o ostatnim dzwonku pozwalającym im wrócić jak najszybciej do domu. Pozostanie w murach szkoły od świtu do zmierzchu wydaje się być pomysłem zaczerpniętym prosto z horroru… Tymczasem znaleźli się śmiałkowie z klasy Va, którzy dobrowolnie dali się po lekcjach zamknąć w budynku przy ulicy Szkolnej 3 na dwadzieścia długich godzin. I- jak się później okazało-  wcale tego nie żałowali…

GALERIA

Więcej…
 
RAJD PIESZY PTTK PDF Drukuj Email

Tylko ten, kto wędruje, odnajduje nowe ścieżki.

(Przysłowie norweskie)

Wśród uczniów, rodziców i nauczycieli naszej szkoły znaleźli się tacy, którzy postanowili zrealizować wspólnie lekcję geografii w plenerze. Okazją do tego stał się 51 ZLOT PO ZIEMI MAZOWIECKIEJ zorganizowany we wrześniu br. przez płocki oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno- Krajoznawczego.

GALERIA

Więcej…
 
DEGUSTACJA SOKÓW PDF Drukuj Email

W dniu 18 października 2019r. w naszej szkole odbyła się degustacja naturalnych soków z warzyw i owoców. Degustację zorganizowała firma Sebex, która dostarcza do naszej placówka owoce, warzywa i produkty mleczne. Dzieci z klas I-V mogły spróbować soków, które powstawały ze świeżych jabłek i marchwi.

 

GALERIA

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 98