Sport
EXTRA TALENT PDF Drukuj Email

W dniu 23 .09.2019 r Uczniowie z naszej szkoły pojechali do Płocka na zawody sportowe EKSTRA TALENT. Organizatorem imprezy był klub piłkarski Wisła Płock, Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Ekstraklasa S.A.. Nasi sportowcy mogli sprawdzić swoje umiejętności piłkarskie oraz wziąć udział w BEEP teście, biegu wahadłowym 10 x 5 mb i zwisie na ugiętych ramionach.  Dzieci spotkały się z trenerem oraz piłkarzami Wisły Płock.

 

GALERIA

 
POWIATOWE ZAWODY PDF Drukuj Email

10 maja 2019 r. odbyły się rejonowe zawody piłki nożnej 6 dziewcząt gimnazjum. Wzięły udział drużyny z Drobina, Starej Białej, Staroźreb i z Brudzenia. Dziewczyny z Drobina zajęły I miejsce.

17 maja b.r. w Drobinie odbyły się powiatowe zawody w piłce nożnej 6 dziewcząt. Drużyna dziewcząt rywalizowała z drużynami z Starej Białej,  Drobina, Duninowa, Podgórza i Bulkowa. Nasz zespół zajął II miejsce przegrywając ze Starą Białą 1:0. Członkowie drużyny dziewcząt: Wiktoria Zielińska, Alicja Michalak, Małgorzata Gajewska, Julia Jankowska, Oliwia Lewandowska, Wiktoria Brodel, Amelia Kobierecka.

Opiekun drużyny: Ewa Kisielewska

 
MISTRZOSTW0 POWIATU W MINI PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH PDF Drukuj Email

Dnia 15 maja 2019r w Drobinie odbyły się zawody powiatowe w mini piłce nożnej chłopców szkół podstawowych. Zawody rozgrywano na naszym orliku. Wzięło udział 6 drużyn: SP Proboszczewice, SP Wyszogród, SP Nowe Łupki, SP Gąbin, SP Duninów i gospodarz turnieju SP Drobin. W wyniku losowania drużyny zostały podzielone na dwie grupy. W grupie rozgrywano mecze systemem każdy z każdym, po których dwie najlepsze drużyny awansowały do półfinałów.

GALERIA

Więcej…
 
SZKOŁA PODSTAWOWA WICEMISTRZEM POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ PDF Drukuj Email

W dniu 13.05.2019r. na boisku w Bielsku rozgrywane były Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej 6 - osobowej. Nasza drużyna wygrała wszystkie mecze, docierając do finału. W meczu o I miejsce niestety przyszła pierwsza porażka, ale i tak wicemistrzostwo powiatu jest sukcesem chłopaków.
W zespole grali: Dawid Rokicki, Kuba Dudkiewicz, Kuba Waleriański, Kamil Targaszewski, Kamil Skrocki, Tomasz Witkowski, Kacper Witkowski, Dawid Łuniewski.
Brawo dla całego zespołuUśmiech

 
GMINNY TURNIEJ SPORTOWY DLA KLAS I-III „WIOSENNIE I NA SPORTOWO” PDF Drukuj Email

Już po raz kolejny  nasza szkoła była areną zmagań podczas Gminnego Turnieju Sportowego klas I-III z okazji Pierwszego  Dnia Wiosny. W turnieju wzięli  udział uczniowie ze  szkół z: Drobina, Rogotwórska, Cieszewa oraz Łęga Probostwa. Zmagania sportowe rozpoczęły się o godzinie 9.30 , a zakończyły o godzinie 11.00. Młodzi sportowcy świetnie się bawili.

GALERIA

Więcej…
 
SUKCESY NASZYCH MŁODYCH SPORTOWCÓW PDF Drukuj Email

Dnia 10 grudnia  2018 roku  w Maszewie odbyły się powiatowe zawody w mini siatkówce ,,3” dziewcząt  szkół podstawowych. Nasze dziewczynki wygrały dwa swoje spotkania  i zostały mistrzyniami powiatu płockiego  w mini siatkówce dziewcżat klas piątych.

GALERIA

 

Więcej…
 
Lekcja WF dla przedszkolaków PDF Drukuj Email

W dniu 20 listopada przedszkolaki z Miejsko-Gminnego Przedszkola w Drobinie odwiedziły nasza szkołę i uczestniczyły na lekcji wf na hali MOKSiR.

GALERIA

 
STROJE SPORTOWE DLA KLASY IVs PDF Drukuj Email

W dniu 16 listopada 2018r. staraniem nauczycieli wychowania fizycznego uczniowie oddziału sportowego, tj. klasy IV s Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Drobinie otrzymali stroje sportowe.

GALERIA

 
EXTRA TALENT PDF Drukuj Email

W czwartek 27 września 2018 roku na obiektach sportowych Wisły Płock odbył się turniej EXTRA TALENT, organizowany przez Fundację Ekstraklasy, Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Wisłę Płock. Nasza Szkoła została zaproszona do wzięcia udziału w tym ważnym dla młodych piłkarzy wydarzeniu sportowym.

GALERIA

Więcej…
 
SPORT TO NASZA PASJA PDF Drukuj Email

Dnia 28 września (piątek) uczniowie klas sportowych plus kilku chętnych uczniów naszej Szkoły wzięli udział w widowisku sportowym jakie odbywało się na Stadionie im. Kazimierza Górskiego w Płocku gdzie piłkarze nożni  Wisły  podejmowali  Lechię Gdańsk. Nasi  uczniowie gorąco kibicowali naszym piłkarzom  od samego początku do końca i nasz doping pomógł piłkarzom Wisełki którzy zdobyli upragnioną bramkę i wygrali spotkanie 1-0.

GALERIA

Więcej…
 
OBÓZ SPORTOWY – USTKA 2018 PDF Drukuj Email

W dniach 4 – 7 czerwca 2018r. 48 uczniów  ze Szkoły Podstawowej w Drobinie wzięło udział w I obozie sportowym organizowanym w ramach realizacji programu klas sportowych.

Celem obozu było:

-  poprawienie cech motorycznych uczniów i doskonalenie techniki piłki siatkowej

oraz piłki nożnej.

- wyrabianie nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu

- propagowanie zdrowego stylu życia bez używek.

Więcej…
 
TESTY SPRAWNOŚCIOWE DO KLASY 4 SPORTOWEJ PDF Drukuj Email

11.06.2018 roku w naszej szkole odbyły się testy sprawnościowe do nowopowstającej  czwartej klasy sportowej do których  przystąpiło 23 uczniów. Nad przebiegiem sprawdzianu pieczę miała  czteroosobowa komisja w składzie: przewodnicząca wicedyrektor Wójcik Lena, Dyrektor MOKSIR-u Michał Lemanowicz i nauczyciele wychowania fizycznego Kryszkofiak Hubert i Weresiński Bartłomiej.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345następnaostatnia»

Strona 1 z 5